Vyhledávání

Kontakt

Ing. Milan Zajíček

T.G. Masaryka 102
Nové Město nad Metují

603 441 102
733 184 702

info@pojistenizajicek.cz

Pojištění sportovní výbavy

06.06.2016 20:39

S pojištěním FIT je sportovní výbava v bezpečí

Kooperativa se rozhodla reagovat na stále rostoucí oblibu aktivního trávení volného času. Pro sportovně založené rodiny a jednotlivce připravila Pojištění sportovní výbavy FIT.

Pojištěnými věcmi jsou sportovní potřeby a sportovní výbavu, jako například jízdní kola, elektrokola, koloběžky, lyže, snowboardy, golfové hole nebo tenisové rakety, ale třeba i horolezecká a potápěčská výstroj, přilby a jiné ochranné pomůcky či cvičící stroje. Pojištění se automaticky vztahuje i na demontovatelná zařízení pro jejich přepravu, například střešní nosiče a boxy. Může přitom jít o vlastní věci i oprávněně užívané cizí věci – vypůjčené či pronajaté.

Pojištění obsahuje nejenom všechna běžná majetková rizika, jakými jsou krádež, loupež, poškození či zničení věci zjištěným i nezjištěným vandalem, všechna živelní nebezpečí, ale i další, jako je pád pojištěné věci při jejím upevňování na vozidlo, při demontáži z vozidla, při nakládání do vozidla nebo při jízdě vozidla. Zahrnuto je i poškození nebo zničení věci při dopravní nehodě či při jiné nehodě, ke které došlo při provozování amatérské sportovní činnosti.

Sjednání pojištění je jednoduché, v pojistné smlouvě se specifikují jen jednotlivé pojištěné věci s hodnotou nad 50 tisíc Kč. Výši limitu pojistného plnění si klient může zvolit individuálně - podle svých možností a potřeb. Pro klienty Kooperativy je připravena sleva ve výši 50 %, která trvá po celou dobu pojištění.