Vyhledávání

Kontakt

Ing. Milan Zajíček

T.G. Masaryka 102
Nové Město nad Metují

603 441 102
733 184 702

info@pojistenizajicek.cz

 

O NÁS

 

Ing. Milan Zajíček – pojišťovací makléř (registrace ČNB č.208957PM) a samostatný pojišťovací agent (registrace ČNB č.161190PA).

V oblasti pojišťovnictví pracujeme od r.1993. Naší prioritou je vždy maximální spokojenost klienta. Za tím účelem spolupracujeme většinou pojišťoven v ČR, které nabízejí pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a pojištění vozidel. Pro našeho klienta jsme tak schopni vyhledat pojištění, které přesně vyhovuje jeho požadavkům, a je cenově nejvýhodnější.

Ve své činnosti se zaměřujeme na pojištění majetku a odpovědnosti malých (živnostníci) a větších (střední a velké firmy) podnikatelských subjektů.

Velkou měrou se zabýváme i pojištěním vozidel – autopojištění. Díky naší dlouholeté spolupráci s pojišťovnami v oblasti autopojištění, dokážeme nabídnout našim klientům jak nejvýhodnější povinné ručení, tak nejvýhodnější havarijní pojištění včetně široké škály doplňkových pojištění.

Nedílnou součástí našich služeb je i pojištění občanských rizik. Našim klientům vypracujeme přehled nabídek a nabídneme nejvýhodnější pojištění domácnosti, rodinného domku, nebo i pojištění odpovědnosti občanském životě, případně odpovědnost z výkonu povolání. Dále můžeme našim klientům navrhnout a sjednat i úrazové pojištění, nebo životní pojištění.

Využijte našich služeb a garantujeme Vám, že nebudete litovat. Vždy preferujeme individuální přístup k zákazníkovi i k řešení jeho problémů.

OSVEDCENI PA.pdf (155,9 kB)
OSVEDCENI PM.pdf (166,1 kB)